Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zmiany w funkcjonowaniu UG i jednostek organizacyjnych

Zmiany w funkcjonowaniu UG i jednostek organizacyjnych

Nowe zasady obsługi petentów


Podaj dalej:
26 czerwca odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W czasie spotkania dyskutowano nad opracowywanymi właśnie regulacjami dotyczącymi zasad obsługi petentów, które zaczną obowiązywać od 6 lipca br. Wówczas Urząd Gminy Kobylnica i jednostki organizacyjne zostaną ponownie otwarte dla interesantów na nowych zasadach.

To właśnie od 6 lipca Urząd Gminy Kobylnica i jednostki organizacyjne wznowią obsługę interesantów w szerszym zakresie. Należy jednak pamiętać, że odbywać się to będzie przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, których celem jest ochrona zdrowia pracowników i interesantów. Stąd tak ważne jest ich respektowanie przez petentów.

Niebawem opublikujemy szczegółowe zalecenia i zasady obsługi petentów.