Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Zmiana zasad funkcjonowania numeru 997

Sprawdź szczegóły


Podaj dalej:
Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Słupsku informuje, że od dnia 14.09.2018 r. osoby dzwoniące na numer 997 (Komenda Miejska Policji w Słupsku) automatycznie są przekierowywane na numer alarmowy 112.

Cały proces przekierowywania osób dzwoniących na terenie województwa pomorskiego z numeru 997 na numer alarmowy 112 nastąpił z dniem 17.09.2018 r.

Powyższa zmiana nie dotyczy numerów: 998 (Straż Pożarna), 999 (Pogotowie Ratunkowe) oraz innych numerów alarmowych.

Osoby dzwoniące na numer 112, w zależności od rodzaju zgłoszenia (zagrożenia) są przekierowywani przez operatora numeru alarmowego 112 do właściwych służb dziedzinowych (między innymi Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe). Na terenie miasta Słupska do systemu powiadamiania ratunkowego zostały zgłoszone: Straż Miejska w Słupsku (986) oraz Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Słupsku (598426467).