Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zmiana w organizacji ruchu w centrum Kobylnicy

Zmiana w organizacji ruchu w centrum Kobylnicy

Zmiany od 1 lipca


Podaj dalej:

Do pobrania:

Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.07.2019 r. na skrzyżowaniu ul. Głównej z ul. Widzińską w miejscowości Kobylnica, zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu.

Wprowadzone zmiany przewidują zakaz wjazdu od ul. Głównej w ul. Widzińską, a dojazd do miejscowości Widzino będzie odbywał się tylko przez ul. Nad Śluzą.

W związku z wprowadzonymi zmianami, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności wszystkich użytkowników ruchu drogowego.