Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zgłoś zadanie do Kobylnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020

Szanowny Mieszkańcu, zadania można zgłaszać w terminie od 4 czerwca do 4 lipca 2019 roku


Podaj dalej:

Do pobrania:

Nie byłoby Budżetu Obywatelskiego, gdyby nie Wasze ciekawe i potrzebne pomysły. Zgłoszenie projektów jest bardzo proste.

Masz pomysł jak zmienić swoje otoczenie?

Włącz się w inicjatywę budżetu obywatelskiego.

Wymyśl zadanie.

Zbierz podpisy.

Każda propozycja projektu musi zostać poparta podpisami innych mieszkańców Gminy w ilości:
• Grupa 1 – 1 podpis mieszkańca
• Grupa 2 – 1 podpis mieszkańca
• Grupa 3 – 2 podpisy mieszkańców
• Grupa 4 – 3 podpisy mieszkańców
• Grupa 5 – 3 podpisy mieszkańców

Wyślij formularz.

Dokładnie opisz swój pomysł w formularzu do składania projektów. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową https://kobylnica.budzet-obywatelski.org oraz przez dostarczenie formularza w wersji papierowej do sekretariatu Urzędu Gminy Kobylnica ul. Główna 20 w Kobylnicy lub przesłać skanem na adres e-mail: kobylnica@kobylnica.pl.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt pod nr: (59) 842 90 70 w. 241, 245, mailowo na adres: kobylnica@kobylnica.pl lub osobiście w Referacie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy Kobylnica ul. Główna 20 w Kobylnicy w poniedziałki od 8.00 do 16.30, od wtorku do czwartku w godz. 8.00 – 15.30 w piątek od 8.00 do 14.30.