Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpił w Kobylnicy

Wyjątkowy koncert legendy


Podaj dalej:
To było bardzo klimatyczne, muzyczne spotkanie – mówili widzowie, którzy w niedzielny wieczór opuszczali mury Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. 10 marca 2019 roku na scenie wystąpił zespół Raz Dwa Trzy.

Ten koncert był pewnego rodzaju podróżą po muzycznym świecie zespołu. Lider Adam Nowak na tle ważnych dla niego utworów snuł rozmaite opowieści o życiu, miłości, ludzkiej egzystencji. Inspirował, stawiał trudne pytania, skłaniał do refleksji.

Niedzielny koncert stanowił połączenie poezji śpiewanej z nieco mocniejszym graniem. W poszczególnych utworach słychać było inspiracje muzyką rockową, choć nie brakowało także zupełnie innych gatunków. Jak podkreślali sami widzowie, było wszystko to, za co kocha się zespół Raz Dwa Trzy.

W rozpoczętej jeszcze w ubiegłym roku trasie koncertowej pod hasłem: Ważne piosenki, zespół odwiedzi jeszcze kilkanaście miejsc w kraju.