Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zaproszenie na spotkanie informacyjne CIO

Podaj dalej:
Centrum Inicjatyw Obywatelskich serdecznie zaprasza przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych z terenu powiatu słupskiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 lutego 2017 roku o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku (ul. Szarych Szeregów 14) w sali nr 202.

Tematem spotkania będzie przybliżenie organizacjom pozarządowym celów działania Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES), przedstawienie szerokiej, bezpłatnej oferty oraz możliwości współpracy w obszarze ekonomii społecznej. Dowiedzą się Państwo m.in. o możliwości uzyskania dotacji na utworzenie miejsca pracy w organizacji, wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu lub skorzystaniu z doradztwa ogólnego, specjalistycznego lub biznesowego.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Osoba do kontaktu: Ewa Bojarska E-mail: cio@cio.slupsk.pl Tel. 59 840 29 20

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim prowadzony jest przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w partnerstwie ze Słowińską Grupą Rybacką oraz Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi.