Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zapraszamy na X Nocny Turniej Piłki Nożnej

Jubileuszowa edycja już 27 lipca


Podaj dalej:

Do pobrania:

X Jubileuszowy Nocny Turniej Piłki Nożnej w Kwakowie odbędzie się dnia 27 lipca (sobota) o godz. 18:00. Start rozgrywek o godz. 19.00. W X edycji drużyny walczyć będą o Puchar Wójta Gminy Kobylnica, a także o Puchar Przechodni ufundowany przez Sołectwo Kwakowo.

Do turnieju zostanie zakwalifikowanych 10 zespołów, w tym pierwszeństwo zapisów mają drużyny z Gminy Kobylnica. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 100 zł – płatne na miejscu w dniu turnieju.

Zgłoszenia należy kierować do animatora Dariusza Żygłowicza, tel. 509 024 634 (darek.zyglowicz@vp.pl) i Damiana Pyzy tel. 508 679 309 (damianpyza@gmail.com) do dnia 15 lipca 2019 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek oraz wodę. O oprawę muzyczną turnieju zadba Paweł Żulewski - Zurekk z Krainy Wiatraków.

Szczegóły w regulaminie imprezy (do pobrania).

Serdecznie zapraszamy!