Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zabrzmią największe przeboje światowej muzyki

Przyjdź i posłuchaj


Podaj dalej:
Na wyjątkową podróż po świecie muzyki zaprasza Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. 28 września czeka nas koncert, w czasie którego usłyszymy utwory reprezentujące różne style i gatunki muzyczne. Łączy je jedno – wszyscy znamy i kochamy te piosenki.

W trakcie koncertu zatytułowanego „Przeboje światowe” będzie można usłyszeć takie utwory, jak: „Memory”, „Volare”, „O sole mio”, „Nie czekaj mnie Argentyno”, „Czarownik z Krainy Oz”, Sorrento”, „Strangers in the Night”, „Time to say Goodbye”, „Amigos para siempre”, „Tonight” i wiele, wiele innych.

Swoje interpretacje wybranych dzieł zaprezentują polscy i zagraniczni soliści: Bartosz Kuczyk, Anna Michalak, Karolina Garlińska-Ferenc, Marina Ostapei, Marcin Rolczyński.

Bilety do nabycia w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy w cenie 30 zł.