Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zabawa, dyskusja, radość. Bale Seniora dobiegły końca

Pozostały wyjątkowe wspomnienia


Podaj dalej:
Dobiegły końca Bale Seniora w Gminie Kobylnica. W ciągu ostatnich kilku tygodni zorganizowanych zostało łącznie 16 spotkań, w których głównymi bohaterami byli najstarsi mieszkańcy.

Uroczyste spotkania z seniorami były okazją do wspólnej zabawy w szerokim gronie, rozmów i oczywiście tańców. Każde z organizowanych spotkań wypełnione było atrakcjami – muzycznymi oraz artystycznymi.

Trwający ponad miesiąc cykl spotkań z najstarszymi mieszkańcami Gminy Kobylnica dobiegł końca. Pozostały za to wspomnienia. Wyjątkowe wspomnienia.