Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

XXVII Turniej Tenisa Stołowego i Piłki Siatkowej

Turniej odbędzie się 7 i 8 marca 2020 r. W sobotę rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego, natomiast w niedzielę drużyny rozegrają mecze piłki siatkowej.
Cały Turniej rozegrany zostanie w hali sportowo-widowiskowej w Szkole Podstawowej w Kobylnicy.
Do Turnieju zgłosić się mogą wszyscy. Amatorzy, reprezentujący miasta i wsie, zakłady pracy, szkoły oraz stowarzyszenia sportowe.
Zgłoszenia należy złożyć w Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy, pokój nr 12 lub przesyłać na adres e-mail: p.firkowska@kobylnica.pl.
Zgłoszenia przyjmowane są do 4 marca do godz. 12:00.
Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie Turnieju.