Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

XX Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego

XX Środkowopomorska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego

12 - 13 stycznia 2019 r. w hali sportowej w Kobylnicy


Podaj dalej:
W sobotę i niedzielę (12 - 13 stycznia 2019 r.) odbędzie się XX edycja wystawy gołębi w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Start w sobotę o godzinie 8.00.

Na wystawie pojawią się hodowcy z województwa zachodnio - pomorskiego oraz pomorskiego (powiaty: słupski, koszaliński, szczecinecki, bytowski, białogardzki, starogardzki, sławieński, kołobrzeski).

Będzie można podziwiać ok. 700 sztuk ptaków w 70 rasach. Wśród nich znajdą się również gołębie polskich ras zagrożone wyginięciem (tzw. SOS), m.in. ryś polski, barwnogłówka poznańska, listonosz polski, białka.

W niedzielę odbędzie się rozdanie nagród. Oprócz zwycięzców wyznaczonych przez sędziów, będą także nagrody specjalne: Wójta Gminy Kobylnica oraz Starosty Słupskiego, którzy wybiorą okazy według własnego uznania.

Godziny otwarcia wystawy:
sobota - 08.00 - 18.00
niedziela 08.00 - 15.00

W tych samych godzinach będzie czynna giełda nadwyżek hodowlanych, stanowisko obsługi weterynaryjnej oraz z akcesoriami do hodowli gołębi.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.