Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

XX edycja konkursu „Wielkanoc na Pomorzu”

Wyłoniono autorów najlepszych prac


Podaj dalej:

Do pobrania:

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Kończewie po raz XX zorganizowała konkurs plastyczny o zasięgu wojewódzkim, którego celem jest przede wszystkim kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Finałowa gala, w czasie której nagrodzono autorów najlepszych prac, odbyła się 2 kwietnia.

28.03.2019 r. jury, w skład którego weszli pracownicy Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku: Katarzyna Maciejewska, Anna Sujecka, Dominika Gonciarz dokonało oceny prac w czterech kategoriach plastycznych:
·stroik,
·kartka,
·palma,
·pisanka wielkanocna

oraz w trzech grupach wiekowych:
· szkoła podstawowa: kl. 0 - III
· szkoła podstawowa: kl. IV-VI
· kl. VII i VIII szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum.

W konkursie brało udział 130 placówek oświatowych (szkoły, ośrodki i domy kultury, świetlice wiejskie i środowiskowe) z 83 miejscowości województwa pomorskiego. Nadesłano ok. 1500 prac.

Pełna lista nagrodzonych osób dostępna jest w załączniku.