Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

XI Nocny Turniej Piłki Nożnej w Kwakowie

XI Nocny Turniej Piłki Nożnej w Kwakowie

Drużyny powalczą o Puchar Wójta Gminy Kobylnica oraz o Puchar Przechodni ufundowany przez Sołectwo Kwakowo


Podaj dalej:

Do pobrania:

XI Nocny Turniej Piłki Nożnej odbędzie się 8 sierpnia. Zbiórka drużyn o godz. 18:00. Start rozgrywek o godz. 19:00. Drużyny walczyć będą o Puchar Wójta Gminy Kobylnica oraz o Puchar Przechodni ufundowany przez Sołectwo Kwakowo.
Do turnieju zgłosić może się maksymalnie 12 drużyn. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 50 zł. Zgłoszenia należy kierować do końca lipca 2020 r. do Dariusza Żygłowicza, tel.: 509 024 634, e-mail: dariuszzyglowicz@gmail.com oraz do Damiana Pyza, tel.: 508 679 309, e-mail: damianpyza@gmail.com.
Drużyny, które zdobędą trzy czołowe miejsca otrzymają puchary i nagrody, najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec statuetki. Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek oraz wodę. Szczegóły turnieju opisane zostały w regulaminie.
Zapraszamy!