Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Wywóz odpadów w drugim półroczu 2018

Wywóz odpadów w drugim półroczu 2018

Szczegółowy harmonogram


Podaj dalej:

Do pobrania:

Z tą informacją powinien zapoznać się każdy zainteresowany odbiorem odpadów w Gminie Kobylnica. W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2018 rok.

W celu uzyskania informacji w zakresie odbioru odpadów, harmonogramu, worków na odpady, itp. należy kontaktować się pod nr tel. 59 8429070 wew. 244, natomiast w zakresie płatności za wywóz odpadów informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 59 8429070 wew.236.