Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego ODWOŁANA

Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego ODWOŁANA

Impreza miała się odbyć w najbliższy weekend


Podaj dalej:
W sobotę i niedzielę (18 - 19 stycznia 2012 r.) odbędzie się XXI edycja Regionalnej Środkowopomorskiej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Impreza zostanie zorganizowana w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy.

Na wystawie pojawią się hodowcy z województwa zachodnio - pomorskiego oraz pomorskiego. Będzie można podziwiać ok. 700 sztuk ptaków w 70 rasach.

Godziny otwarcia wystawy:
sobota - 07.00 - 18.00
niedziela 07.00 - 15.00

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

[AKTUALIZACJA] Ze względu na wystąpienie w kraju (m.in. na terenie województwa zachodniopomorskiego) ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków typu H5N8 zdecydowano o odwołaniu imprezy.