Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Wypowiedz się na temat rozwoju Pomorza Środkowego

Wypowiedz się na temat rozwoju Pomorza Środkowego

Weź udział w ankiecie


Podaj dalej:
Politechnika Koszalińska wspólnie z Koszalińską Izbą Przemysłowo – Handlową, Północną Izbą Gospodarczą i Fundacją Nauka dla Środowiska realizuje projekt pn. Inteligentny rozwój Pomorza Środkowego – innowacyjne podejście do kreowania przewagi konkurencyjnej regionu. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Badania ankietowe prowadzone jest na terenie 22 gmin Pomorza środkowego, w tym Gminy Kobylnica do 24 sierpnia 2020r.

Wypełnienie kwestionariusza jest dobrowolne i anonimowe i nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Ankieta skierowana jest do wszystkich mieszkańców w wieku powyżej 18 lat. Można ją wypełnić w wersji online: https://pomorze-srodkowe.webankieta.pl/