Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Weź udział w 5. PKO Biegu Charytatywnym

Weź udział w 5. PKO Biegu Charytatywnym

Rejestracja uczestników trwa


Podaj dalej:
Organizatorzy 5. PKO Biegu Charytatywnego zapraszają mieszkańców Gminy Kobylnica do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 14 września br. w Słupsku. Impreza zorganizowana zostanie na terenie stadionu 650 - lecia przy ul. Madalińskiego.

Zapraszamy wszystkich do udziału w sztafecie 5-cio osobowych drużyn, ale też na piknik rodzinny, podczas którego nie zabraknie atrakcji.

Szczytny cel, jakim jest dofinansowanie przez Fundację PKO Banku Polskiego S.A. znajdującego się w Słupsku Domu Dziecka, w połączeniu z możliwością aktywnego spędzenia czasu całych rodzin, przyjaciół, współpracowników niech będzie najlepszą reklamą całej imprezy.

Wyjątkowe wydarzenie wymaga specjalnej oprawy! Dlatego wszyscy zawodnicy 5. PKO Biegu Charytatywnego wystartują w oryginalnych koszulkach, a za udział w biegu otrzymają niepowtarzalne medale, których projekt i kształt przypomina lekkoatletyczną bieżnię.

Zapisy ruszyły od 26.08.2019r. wobec tego zachęcamy do działania i rejestrację przez stronę internetową www.pkobiegcharytatywny.pl.