Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Tak uczcimy 100 lat Niepodległości

Tak uczcimy 100 lat Niepodległości

10 listopada zapraszamy na obchody Narodowego Święta


Podaj dalej:
O godzinie 16.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobylnicy - Gawęda Patriotyczna, podczas której Marcin Prusak – historyk, doktorant Akademii Pomorskiej w Słupsku przedstawi tło historyczne pierwszych lat niepodległej Polski w kontekście losów pierwszych mieszkańców i kombatantów Gminy Kobylnica.

Natomiast o godzinie 18.00 w sali teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zapraszamy na KONCERT PATRIOTYCZNY w wykonaniu zespołu HOLEVIATERS. Góralski zespół folkowo-swingowy zapewni chwile pełne wzruszeń i emocji. Piękne utwory: "Serce w plecaku", "Przybyli Ułani", "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" i wiele innych to niezapomniany muzyczny czas. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest jednak wcześniejsze pobranie karty wstępu, po którą można zgłaszać się do GCKiP.