Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Tak uczcimy 100 lat Niepodległości

Tak uczcimy 100 lat Niepodległości

10 listopada zapraszamy na obchody Narodowego Święta


Podaj dalej:
O godzinie 16.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobylnicy - Gawęda Patriotyczna, podczas której Marcin Prusak – historyk, doktorant Akademii Pomorskiej w Słupsku przedstawi tło historyczne pierwszych lat niepodległej Polski w kontekście losów pierwszych mieszkańców i kombatantów Gminy Kobylnica.

Natomiast o godzinie 18.00 w sali teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zapraszamy na KONCERT PATRIOTYCZNY w wykonaniu zespołu HOLEVIATERS. Góralski zespół folkowo-swingowy zapewni chwile pełne wzruszeń i emocji. Piękne utwory: "Serce w plecaku", "Przybyli Ułani", "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" i wiele innych to niezapomniany muzyczny czas. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest jednak wcześniejsze pobranie karty wstępu, po którą można zgłaszać się do GCKiP.