Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Święto Wolności i Solidarności

Święto Wolności i Solidarności

Zaproszenie do udziału w obchodach


Podaj dalej:
W nawiązaniu do zaproszenia Prezydenta Gdańska Pani Aleksandry Dulkiewicz na uroczystości obchodów Święta Wolności i Solidarności zachęcam wszystkich Państwa do włączenia się w świętowanie 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów.

W dniach 1-4 czerwca przy wejściu głównym do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku zostanie zorganizowana strefa obywatelska pn. Solidarność Codziennie, skierowana do reprezentantów organizacji pozarządowych, ruchów miejskich i aktywnych społecznie grup nieformalnych, dzięki którym życie Polaków zmienia się codziennie na lepsze. Można będzie zapoznać się z wieloletnim dorobkiem organizacji społecznych, obszarem ich aktywności, poznać ludzi w nich pracujących i tych, którzy korzystają z ich wsparcia.

Zainteresowani aktywiści społeczni mogą otrzymać dofinansowanie do kosztów podróży.

Informujemy o konieczności rejestracji na uroczystości.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dotyczące obchodów Święta Wolności i Solidarności na stronie www.2019gdansk.pl w zakładce „Solidarność Codziennie” .