Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Strażnicy Dzieciom. Rusza IV edycja akcji

Strażnicy Dzieciom. Rusza IV edycja akcji

Wesprzyj całej przedsięwzięcie


Podaj dalej:
IV edycja świątecznej zbiórki pod hasłem „Strażnicy dzieciom” ruszyła 26 listopada i potrwa do 14 grudnia.

- Zachęcamy do przekazywania przedmiotów w dobrym stanie, które później trafią, w formie podarunków świątecznych, do młodych mieszkańców gminy – informują kobylniccy strażnicy.

W siedzibie Straży Gminnej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/ 2 w godz. 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku można przynosić np. zabawki, książki, gry, kolorowanki, mazaki, kredki jak również przedmioty, które mogłyby stać się miłym prezentem związanym np. z hobby.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce, otwórzmy serca i zróbmy maluchom prezent. Mikołaj czeka na darczyńców. W ubiegłym roku, dzięki zbiórce, świąteczne paczki trafiły do 66 osób.