Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Sport, zabawa i rozrywka. Przed nami półkolonie letnie

Sprawdź terminy i zasady naboru


Podaj dalej:

Do pobrania:

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy informuje, iż nabór na półkolonie letnie rozpoczyna się w dniu 17.06.2019r. i trwa do wyczerpania wolnych miejsc.

Półkolonie organizowane są od 08.07.2019r. do 12.07.2019r. w godz. 8.00-15.00. Uczestnikiem może być wyłącznie dziecko w wieku 7-12 lat zamieszkujące teren Gminy Kobylnica. Płatności należy dokonać do dnia 28.06.2019r., w przeciwnym razie organizator zastrzega sobie możliwość skreślenia z listy uczestników.

Więcej informacji znaleźć można w załączonych plikach.