Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

„Śpiewające fortepiany”. Muzyka i humor

Ruszyła sprzedaż biletów


Podaj dalej:
25 stycznia zapraszamy na koncert galowy "Śpiewające fortepiany - koncertowo i z humorem". Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

Ten wieczór wypełni rozśpiewany, przebojowy i pełen dobrego humoru koncert w wykonaniu gwiazd telewizyjnego programu rozrywkowego "Śpiewające fortepiany". Na scenie w roli gospodarzy wieczoru wystąpi znakomity duet – Czesław Majewski i Janusz Tylman, ujmujący głosem i sceniczną aparycją soliści - Joanna Stefańska-Matraszek – sopran, Ireneusz Miczka - baryton oraz wirtuoz perkusji Wojciech Malina Kowalewski.

W programie Gali usłyszymy evergreeny muzyki klasycznej, operetki, musicalu i piosenki, m.in. takie hity jak: „Bolero” Ravela, „Czardasz” V. Montiego, „Can-can” J. Offenbacha, „Marsz turecki” W. A. Mozarta, przeboje z operetek F. Lehara i E. Kalmana, melodie ze światowych musicali oraz ponadczasowe ballady. Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i sporej dawki humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman.

Bilety do nabycia w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy oraz na stronie www.kupbilecik.pl