Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Spektakl „Grease” wystawiony w Kobylnicy

Rewelacyjna gra aktorska, muzyka oraz budująca gra świateł


Podaj dalej:
Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach. Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50. został wystawiony na deskach Sali teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Spektakl Grease w reżyserii Kacpra Wojcieszka i Marcina Borchardta mogliśmy obejrzeć 24 listopada. Kobylnica była jednym z kilkudziesięciu miejsc w Polsce, w których koszaliński teatr Variete Muza zaprezentuje swoją interpretację jednego z najpopularniejszych musicali. Aktorzy odwiedzą m.in. Białystok, Wrocław, Toruń, Łódź i Lublin.

Podczas spektaklu mogliśmy podziwiać oryginalną, dwupiętrową scenografię, niesamowite stroje nawiązujące do lat 50., a także budującą atmosferę grę świateł.