Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Rzut na wagę brązowego medalu

Rzut na wagę brązowego medalu

Natalia wśród czołowych zawodniczek na Pomorzu


Podaj dalej:
15 lutego w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego Młodzików (rocznik 2020). Startowały zawodniczki i zawodnicy z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Znakomicie spisała się reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Kończewo Natalia Miszkurka, która po raz pierwszy startowała w tej grupie wiekowej.

- Natalia w kategorii wagowej do 57kg zajęła III m-ce i zdobyła brązowy medal. Turniej odbywał się na bardzo wysokim poziomie. Nasza zawodniczka stoczyła cztery walki, bardzo zacięte i emocjonujące. Wykazała się wolą walki do ostatnich sekund – mówi Dorota Barcikowska, trener judoków z Kończewa.

O zdobyciu brązowego medalu zdecydował efektowny rzut wykonany w ostatnich 3 sekundach walki, którą początkowo przegrywała Natalia. Dzięki temu zawodniczka dołączyła na podium do grona najlepszych judoczek na Pomorzu.