Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Ruszyła XIX edycja „Pięknej Wsi”

Ruszyła XIX edycja „Pięknej Wsi”

Zgłoś swoją posesję


Podaj dalej:

Do pobrania:

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ogłasza XIX edycję konkursu pod nazwą "Piękna Wieś" pod patronatem Wójta Gminy Kobylnica.

Konkurs organizowany jest w kategoriach: „Zagroda wiejska rolnicza”, „Zagroda wiejska nierolnicza” i „Budynek wielorodzinny (o liczbie lokali 4 i więcej)” i dotyczy posesji położonych w granicach gminy Kobylnica.

Głównym celem konkursu jest poprawa estetyki zagród i budynków wiejskich poprzez prace porządkowe, higieniczno-sanitarne i upiększające, wpływające korzystnie na ogólny wizerunek Gminy Kobylnica.

Więcej informacji można znaleźć w załącznikach.