Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Ruszył konkurs „Najładniejsza dekoracja dożynkowa”

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza do udziału w konkursie „Najładniejsza dekoracja dożynkowa”.

Główne cele konkursu to: kultywowanie i upowszechnianie tradycji dożynek, rozbudzanie zainteresowania twórczością ludową, podtrzymywanie umiejętności wykonywania okolicznościowych dekoracji.

Konkurs zakłada wykonanie dekoracji i usytuowanie jej w widocznym miejscu przy świetlicy wiejskiej.

Zgłoszenia składają instruktorzy na stosownych formularzach w terminie do 14 sierpnia 2020 roku. Dekoracje należy wykonać nie później niż 24 sierpnia.