Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Rozpoczynamy Wakacyjne pojedynki z nudą

„Wakacyjne pojedynki z nudą” to szereg trzech wydarzeń, które prowadzone będą przez GCKiP w Kobylnicy w trakcie całych wakacji. To sposób na wakacje spędzane w domu - sposób na prawdziwą przygodę! Oprócz wspaniałych nagród przyznawanych za zwycięstwa w poszczególnych częściach, uczestnicy zbierają punkty w Rankingu Pogromców Nudy - nie tylko za wygrywanie, ale i za samo uczestnictwo! Trzy osoby, które na koniec wakacji będą posiadać najwięcej punktów otrzymają dodatkowe nagrody, Statuetkę Pogromcy Nudy oraz Nagrodę Specjalną. Podkreślamy, że każda z części zaplanowana jest w sposób umożliwiający świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Więcej szczegółów na Facebookowym fanpage Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz w Regulaminie Konkursu.