Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Przed nami VI edycja poetyckich zmagań

Przed nami VI edycja poetyckich zmagań

Zgłoś swoją twórczość


Podaj dalej:

Do pobrania:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy oraz Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zapraszają wszystkich poetów, regionalistów i ludzi zainteresowanych poezją do udziału w VI Biesiadzie Literackiej z Turniejem Jednego Wiersza. Impreza odbędzie się w czwartek, 15 listopada o godzinie 16.00 w sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie jednego własnego wiersza o dowolnej tematyce (do 31 października 2018 r.) na adres e-mail biblioteka@kobylnica.pl. Gościem specjalnym tegorocznej biesiady będzie Łukasz Majewski - laureat kilkudziesięciu festiwali piosenki literackiej i autorskiej. W roku 2013 ukazała jego debiutancka książeczka z wierszykami dla dzieci „WierszTaki dla dzieci”. W tym samym roku premierę miała płyta „Mężczyzna z zakolami" z autorskim repertuarem, a w roku 2015 płyta „Ad acta".

Szczegóły na stronie internetowej GBP w Kobylnicy oraz w załącznikach.