Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Promocja monografii Gminy Kobylnica we Wrzącej

Promocja monografii Gminy Kobylnica we Wrzącej

Z Kobylnicą przez wieki


Podaj dalej:
Wójt Gminy Kobylnica, Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy zapraszają na spotkanie promujące książkę "Z Kobylnicą przez wieki"

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 23 września 2019 r. o godz. 16.30 w świetlicy wiejskiej we Wrzącej.


"Z Kobylnicą przez wieki" to wydawnictwo opisujące historię naszej gminy od jej najdawniejszych dziejów po czasy współczesne. Na spotkaniu każdy z obecnych będzie mógł zdobyć własną kopię monografii Gminy Kobylnica.