Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Pomóż w powstaniu wyjątkowej galerii w Widzinie

Pomóż w powstaniu wyjątkowej galerii w Widzinie

Zagłosuj i wesprzyj pomysł


Podaj dalej:

Do pobrania:

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy stara się o pozyskanie środków zewnętrznych z programu HerosiPrzedsiębiorczości na realizację zadania pn. “Sztuka na poddaszu - galeria lokalnych twórców” w świetlicy wiejskiej w Widzinie.

Realizacja projektu zakłada utworzenie, na poddaszu świetlicy wiejskiej w Widzinie, galerii twórców regionu i miejsca pracy twórczej dla lokalnej społeczności. Pomieszczenie w tej chwili nie jest użytkowane.

- Planujemy wyposażyć je w systemy wystawiennicze, oświetlenie, stoliki i krzesła. Zależy nam na tym, żeby kultura i sztuka trafiała pod "wiejskie strzechy". Zaproponujemy lokalnej społeczności możliwość tworzenia sztuki poprzez różnorodne warsztaty i spotkania, a także wystawienia twórczości własnej – tłumaczy Mariusz Brokos, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Głosowanie internetowe trwa od 15 sierpnia do 14 października.

Głosować możemy codziennie poprzez witrynę internetową.
Szczegóły pod linkiem: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/sztuka-na-poddaszu-galeria-lokalnych-tworcow/

Organizatorzy konkursu wprowadzili dodatkowe punkty, które zostaną naliczone w przypadku, gdy oddając głos poprzez stronę internetową, dołączymy zdjęcie paragonu za zakupy wykonane u partnera. W przypadku Gminnego Centrum Kultury i Promocji jest nim Sklep Spożywczo Przemysłowy Zbigniew Kuźniar w Kobylnicy.