Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Pomóż w powstaniu wyjątkowej galerii w Widzinie

Pomóż w powstaniu wyjątkowej galerii w Widzinie

Zagłosuj i wesprzyj pomysł


Podaj dalej:

Do pobrania:

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy stara się o pozyskanie środków zewnętrznych z programu HerosiPrzedsiębiorczości na realizację zadania pn. “Sztuka na poddaszu - galeria lokalnych twórców” w świetlicy wiejskiej w Widzinie.

Realizacja projektu zakłada utworzenie, na poddaszu świetlicy wiejskiej w Widzinie, galerii twórców regionu i miejsca pracy twórczej dla lokalnej społeczności. Pomieszczenie w tej chwili nie jest użytkowane.

- Planujemy wyposażyć je w systemy wystawiennicze, oświetlenie, stoliki i krzesła. Zależy nam na tym, żeby kultura i sztuka trafiała pod "wiejskie strzechy". Zaproponujemy lokalnej społeczności możliwość tworzenia sztuki poprzez różnorodne warsztaty i spotkania, a także wystawienia twórczości własnej – tłumaczy Mariusz Brokos, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Głosowanie internetowe trwa od 15 sierpnia do 14 października.

Głosować możemy codziennie poprzez witrynę internetową.
Szczegóły pod linkiem: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/sztuka-na-poddaszu-galeria-lokalnych-tworcow/

Organizatorzy konkursu wprowadzili dodatkowe punkty, które zostaną naliczone w przypadku, gdy oddając głos poprzez stronę internetową, dołączymy zdjęcie paragonu za zakupy wykonane u partnera. W przypadku Gminnego Centrum Kultury i Promocji jest nim Sklep Spożywczo Przemysłowy Zbigniew Kuźniar w Kobylnicy.