Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Półkolonie zimowe. Wiele atrakcji czeka na najmłodszych

Terminy i zasady naboru


Podaj dalej:

Do pobrania:

15 stycznia 2019 roku rozpocznie się nabór uczestników na półkolonie zimowe organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Ilość miejsc ograniczona.

Rekrutacja uczestników potrwa do wyczerpania wolnych miejsc. Uczestnikiem półkolonii może być wyłącznie dziecko w wieku 7-12 lat zamieszkujące teren Gminy Kobylnica. Dziecko uznaje się za uczestnika półkolonii w momencie dopełnienia formalności przez jego rodzica/opiekuna. Należy przez to rozumieć złożenie karty zgłoszenia w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy ul. Wodna 20/4.

Półkolonie odbędą się w terminie 11.02 - 15.02.2019 r. Zajęcia prowadzone będą w godzinach 8.00 – 15.00.

Więcej informacji można znaleźć w załącznikach.

Fot. pixabay.com