Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Półkolonie zimowe 2020 - ważne informacje

Półkolonie zimowe 2020 - ważne informacje

Terminy, sposób naboru i płatności


Podaj dalej:

Do pobrania:

9 grudnia 2019 roku rozpocznie się nabór na półkolonie zimowe organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Prowadzony będzie do wyczerpania wolnych miejsc.

Półkolonie organizowane są w terminie 13 – 17 stycznia 2020 roku, w godzinach 8.00 – 15.00.

Płatności za półkolonie w wysokości 299 zł od osoby należy dokonać do dnia 7 stycznia 2020 r., gotówką lub kartą w kasie GCKiP w Kobylnicy lub na rachunek bankowy Organizatora.

Aktualizacja: 30.12 nabór uczestników na półkolonie został zakończony.