Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Półkolonie letnie. Zapisy ruszą 29 czerwca

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza na półkolonie letnie, które zorganizowane zostaną w terminie 20 - 24 lipca 2020 roku. Zapisy prowadzone będą od 29 czerwca.
W programie półkolonii znalazło się wiele atrakcji. Uczestników czeka m.in. wyjazd do Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi", Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie oraz ZOO Charlotta.
Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8.00 - 15.00.
Opłaty w wysokości 250 zł należy dokonać do 10 lipca 2020 roku. Numer konta: 56 9317 0002 0090 0726 2000 0010.