Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Pokaż swoje muzyczne talenty. Weź udział w wyjątkowym konkursie

Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie muzycznym „30-lecie Samorządności” z okazji jubileuszu zmian, jakie zaszły w polskim samorządzie terytorialnym. Ze względu na epidemię koronawirusa przeprowadzony zostanie online.

Prace konkursowe można zgłaszać od 18 maja do 18 czerwca 2020 roku. Głosowanie potrwa od 19 do 30 czerwca, do godziny 12:00. Narzędzie do głosowania zostanie udostępnione 19 czerwca 2020 roku na stronie wydarzenia na Facebooku (tytuł: Konkurs Muzyczny „30-lecie Samorządności"). Rozstrzygnięcie nastąpi w ostatnim dniu głosowania.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać autorski utwór słowno-muzyczny, którego tematem jest Gmina Kobylnica. Następnie wypełnić i przesłać mailem lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora) formularz zgłoszeniowy do konkursu oraz opublikować nagranie jako nowy post na stronie wydarzenia konkursu na Facebooku, w zakładce Dyskusja. Każdy z uczestników przygotowuje jeden autorski utwór słowno-muzyczny, a czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut. Spośród zgłoszonych nagrań organizator wyłoni zwycięzcę poprzez publiczne głosowanie online – zwycięży utwór z największą liczbą głosów.

Koordynatorem konkursu jest Izabela Kalejta, i.kalejta@kobylnica.pl, tel. 533300674.
Sprawy techniczne: Mateusz Kaliński tel. 598429061 wew. 23.

Więcej szczegółów oraz regulamin i dokumenty zgłoszeniowe znaleźć można w załącznikach.