Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Płatności w GCKiP w Kobylnicy dokonasz kartą i telefonem

Płatności w GCKiP w Kobylnicy dokonasz kartą i telefonem

Udogodnienie dla klientów


Podaj dalej:
Od marca 2019 r. stanowisko kasowe w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wyposażone jest w terminal służący do obsługi płatności mobilnej (BLIK) oraz kart płatniczych.

Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji płatności, takich jak zakup biletów na wydarzenie, uregulowanie opłat za zajęcia organizowane w placówce czy wynajem świetlic wiejskich.

Terminal akceptuje płatności z wykorzystaniem kart płatniczych krajowych oraz zagranicznych. Urządzenie pozwala także na dokonywanie płatności mobilnych BLIK w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej. Płacący nie ponosi przy tym żadnych kosztów związanych z korzystaniem z terminala.

Oprócz płatności dokonywanych przy użyciu terminala, nadal możliwe jest dokonywanie płatności w formie gotówkowej.