Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Piłkarskie zmagania z historycznym przesłaniem

Sobotnie zawody upamiętnią odzyskanie niepodległości


Podaj dalej:

Do pobrania:

Po raz drugi młodzi piłkarze z kilkunastu klubów z całego regionu wybiegną na parkiet, by upamiętnić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Turniej „Kobylnica Cup” odbędzie się w sobotę, 10 listopada. Początek rywalizacji o godz. 9.00.

Turniej organizowany jest dla najmłodszych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką nożną. Jak przyznaje Norbert Kazimierczak, pomysłodawca imprezy, dzięki takim wydarzeniom dzieci mogą rozwijać swoje futbolowe pasje.

- To także doskonała sposobność do wspólnej zabawy z rówieśnikami i zdrowej rywalizacji w duchu fair play. W tym roku, w Kobylnicy, zobaczymy takie drużyny jak: Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica, Bytowia Bytów, Start Miastko, Futbolaki Słupsk, Garbarnia Kępice, Akademia Piłkarska S.A. Gryf Słupsk, Pomorska Akademia Piłkarska GRASZ, K.S. Gryf Słupsk – informuje Norbert Kazimierczak.

Turniej zostanie rozegrany 10 listopada. Ze względu na przypadającą dzień później setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, cała impreza będzie mieć uroczystą oprawę. Jednym z elementów będzie wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez wszystkich uczestników.

Początek zmagań o godz. 9.00. Zakończenie przewidziane jest na godz. 15.30. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński.