Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Piłkarskie zmagania z historycznym przesłaniem

Sobotnie zawody upamiętnią odzyskanie niepodległości


Podaj dalej:

Do pobrania:

Po raz drugi młodzi piłkarze z kilkunastu klubów z całego regionu wybiegną na parkiet, by upamiętnić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Turniej „Kobylnica Cup” odbędzie się w sobotę, 10 listopada. Początek rywalizacji o godz. 9.00.

Turniej organizowany jest dla najmłodszych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piłką nożną. Jak przyznaje Norbert Kazimierczak, pomysłodawca imprezy, dzięki takim wydarzeniom dzieci mogą rozwijać swoje futbolowe pasje.

- To także doskonała sposobność do wspólnej zabawy z rówieśnikami i zdrowej rywalizacji w duchu fair play. W tym roku, w Kobylnicy, zobaczymy takie drużyny jak: Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica, Bytowia Bytów, Start Miastko, Futbolaki Słupsk, Garbarnia Kępice, Akademia Piłkarska S.A. Gryf Słupsk, Pomorska Akademia Piłkarska GRASZ, K.S. Gryf Słupsk – informuje Norbert Kazimierczak.

Turniej zostanie rozegrany 10 listopada. Ze względu na przypadającą dzień później setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, cała impreza będzie mieć uroczystą oprawę. Jednym z elementów będzie wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez wszystkich uczestników.

Początek zmagań o godz. 9.00. Zakończenie przewidziane jest na godz. 15.30. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński.