Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Piast z awansem do ćwierćfinałów MP

Sukces kobylnickich siatkarzy


Podaj dalej:
27 stycznia w Kobylnicy siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Piast Kobylnica rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej wojewódzkiej ligi juniorów. Stawka spotkania była jednak ogromna. Mecz decydował o tym, która drużyna będzie mogła cieszyć się z przepustki do kolejnego etapu rozgrywek Mistrzostw Polski.

Spotkanie z gdyńskim Alpatem miało zdecydować o ostatecznym układzie ligowej tabeli i rozstrzygnąć losy awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

- Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem kobylniczan 3:0 i dzięki temu chłopcy uzyskali awans do dalszej walki o MP – podkreśla Michał Huzarski, trener Piasta. Teraz jego podopiecznych czeka turniej finałowy w walce o mistrzostwo województwa i rozstawienie przed 1/4 MP.

Turniej finałowy odbędzie się od 8-10 lutego w Gdańsku. Ćwierćfinały Mistrzostw Polski odbędą zostaną rozegrane w dniach 21-24 lutego. Gospodarza turnieju jeszcze nie ogłoszono.

Skład drużyny: Skwierawski- kapitan, Wolak- Libero, Malek, Urbański, Kunysz, Głodowski, Bielecki oraz Michalkiewicz.

Fot. Weronika Cender