Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Olimpijskie bieganie w Kwakowie

Impreza pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego


Podaj dalej:
Bieg Olimpijski w Kwakowie to już tradycja (od 2010 r. Memoriał im. Piotra Nurowskiego). Jest to jedyna impreza tego typu w województwie pomorskim pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Bieg odbędzie się 18 maja 2019 roku (sobota) i obejmuje trasę Kwakowo – Komiłowo – Kwakowo (dystans ok. 6 km). W biegu tym nie jest ważny wynik - liczy się udział, wspólna zabawa i popularyzacja idei olimpijskich. Każdy uczestnik imprezy otrzyma pamiątkowy dyplom, upominek, wyżywienie oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych rzeczowych w postaci sprzętu sportowego.

Bieg Olimpijski w Kwakowie jest znany w całej Polsce poprzez udział w akcji POLSKA BIEGA, dzięki czemu promujemy również Gminę Kobylnica. Co roku gośćmi imprezy są znani olimpijczycy, i tym razem również ich nie zabraknie.
Start o godz. 11.00, zakończenie planowane jest ok. godz. 13.00.

Serdecznie zapraszamy!