Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Ograniczenie funkcjonowania UG do odwołania

Ograniczenie funkcjonowania UG do odwołania

Sprawdź szczegóły


Podaj dalej:
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Kobylnica oraz pracowników Urzędu Gminy Kobylnica, podjąłem decyzję o przedłużeniu ograniczenia funkcjonowania urzędu do odwołania na zasadach określonych w komunikacie z 16 marca 2020 roku.

Drodzy Mieszkańcy, pamiętajcie że większość spraw w urzędzie można załatwić zdalnie wykorzystując skrzyknę ePUAP, pocztę elektroniczną, lub kontaktując się z urzędnikami telefonicznie. Zachęcam do załatwienia spraw przy wykorzystaniu tych instrumentów.
1. Sprawy do załatwienia drogą elektroniczną lub telefoniczną.
2. Jak założyć profil zaufany?
3. Instrukcja wideo założenia profilu zaufanego.
4. Katalog spraw do załatwienia przez skrzynkę ePUAP.

Wójt Gminy Kobylnica
Leszek Kuliński