Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobylnica 2020

Niedziela pełna emocji


Podaj dalej:
Kapitalne widowisko stworzyli zawodnicy rywalizujący w I Ogólnopolskim Turnieju „Kobylnica Futsal Cup 2020”. Padło wiele bramek a kibice mogli oglądać mecze, w których nie zabrakło ani emocji, ani efektownych akcji.

W zawodach wystąpiło łącznie 10 drużyn. Obok zespołów z regionu – Nam Strzelać Nie Kazano, Orły Team, Indykpol, Czaka Team, oraz gospodarzy turnieju Gminy Kobylnica, mogliśmy emocjonować się grą zespołów z różnych rejonów kraju - SPX Flow Bydgoszcz, Chopina Wejherowo, Młode Wilki Koszalin, Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice (Gdańsk). W turnieju wystąpił także zespół Point Lwów.

- Po początkowych trudnościach triumfatorem została ekipa Czaka Team, która pokonała w finale Gminę Kobylnica, a najniższy stopień na podium przypadł Nam Strzelać Nie Kazano. W meczu o trzecie miejsce okazali się oni lepsi od Point Lwów – relacjonuje Jarosław Szwiec, koordynator zawodów.

Po trwającym blisko 10 godzin turnieju, zawodnicy odebrali medale, natomiast zwycięzca turnieju otrzymał dodatkowo voucher na sprzęt sportowy oraz okolicznościowy puchar.

Indywidualnymi wyróżnieniami nagrodzono występy trzech zawodników. Najlepszym strzelcem został Karol Czubak (Czaka Team Słupsk), bramkarzem turnieju był Maciej Ziniewicz (NSNK), a zdecydowanym MVP został Krzysztof Wańdzio (Gmina Kobylnica).

Podium:
1 miejsce - Czaka Team Słupsk
2 miejsce - Gmina Kobylnica
3 miejsce - Nam Strzelać Nie Kazano
Warto odnotować, że drużyna Czaka Team Słupsk grała pod patronatem Darka Piechoty – cenionego w regionie bramkarza, który ostatnio zmaga się z problemami zdrowotnymi. Złoci medaliści właśnie jemu zadedykowali zwycięstwo w kobylnickich zawodach.

Imprezę zorganizowano dzięki zaangażowaniu Gminy Kobylnica i przedstawicieli projektu Extraliga.pl.