Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Oferta miejsca pracy dla lekarza stomatologa

Oferta miejsca pracy dla lekarza stomatologa

Sprawdź szczegóły


Podaj dalej:
Wójt Gminy Kobylnica oferuje miejsce pracy dla lekarza stomatologa w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Kwakowo przy ul. Cichej 13, celem świadczenia usług stomatologicznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz z możliwością wykonywania praktyki prywatnej.

Do dyspozycji pomieszczenie o pow. użytkowej 24 m² wraz ze sprzętem stomatologicznym do wykorzystania na podstawie umowy dzierżawy.

W przypadku realizacji opisanych powyżej usług stomatologicznych, Wójt Gminy Kobylnica oferuje do wynajmu komunalny lokal mieszkalny w bardzo dobrym stanie technicznym o pow. użytkowej 82 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, zlokalizowany na I piętrze ww. budynku Ośrodka Zdrowia.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Kobylnica , ul. Główna 20 w Kobylnicy (pokój nr 25) oaz pod numerami telefonów: 59 842 90 70 w.241 i 533 303 438.

Fot. pixabay