Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Obchody 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Obchody 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

Uroczysta liturgia w Kwakowie


Podaj dalej:
26 czerwca w kościele w Kwakowie odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta z okazji 100. rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

Liturgii towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa muzyczna zespołu Góralska Hora. Po jej zakończeniu będziemy mogli wysłuchać występu, którego motywem przewodnim będzie właśnie góralska muzyka - tak ceniona przez papieża Polaka.

Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca w kościele w Kwakowie. Początek o godz. 17.