Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Nowy zastępca wójta Gminy Kobylnica

Leszek Kuliński powołał na to stanowisko Krzysztofa Bedka


Podaj dalej:
Nowy zastępca złożył ślubowanie i objął stanowisko 2 stycznia 2019 roku. Zastąpił dotychczasowego wicewójta Marcina Świdra.

Krzysztof Bedka to doświadczony urzędnik. Przez ostatnie dwadzieścia lat pracował w słupskiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, między innymi w Departamencie Środowiska i Rolnictwa, gdzie zajmował się ochroną środowiska. Wcześniej pracował także w Urzędzie Miejskim w Słupsku w wydziale Gospodarki Przestrzennej i Komunikacji.

Krzysztof Bedka ukończył Uniwersytet Gdański na wydziale Nauk Społecznych oraz podyplomowo Prawo Administracyjne na wydziale Prawa i Administracji tego Uniwersytetu.

Do obowiązków nowego zastępcy wójta Gminy Kobylnica należeć będzie między innymi, nadzór nad działalnością Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy, Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobylnicy, referatem Straży Gminnej w Kobylnicy oraz nad referatem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Gminy w Kobylnicy. Wspierać też będzie wójta Leszka Kulińskiego w innych powierzonych mu zadaniach.

7 stycznia 2019 roku, w Sali Narad Urzędu Gminy Kobylnica, odbyło się uroczyste spotkanie z Marcinem Świdrem. Podziękowania za długoletnią pracę i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków otrzymał od Wójta Gminy Kobylnica Leszka Kulińskiego oraz samych współpracowników. Marcin Świder przyznał, że praca w kobylnickim samorządzie była dla niego wyjątkowym okresem w życiu - wypełnionym sukcesami i spotkaniami z ciekawymi ludźmi.