Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Nowy dyrektor GCKiP w Kobylnicy

Nowy dyrektor GCKiP w Kobylnicy

Placówką kieruje teraz Elżbieta Gryko


Podaj dalej:
Elżbieta Gryko objęła w poniedziałek (3 lutego) stanowisko dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Pierwszy dzień pracy nowej szefowej jednostki rozpoczął się od spotkania ze wszystkimi pracownikami.

Elżbieta Gryko jest rodowitą słupszczanką. Zawodowo przez lata związana z mediami, szeroko rozumianą komunikacją oraz marketingiem. Odpowiadała za przygotowanie, wdrażanie i realizację wielu projektów medialnych oraz promocyjnych – zarówno dla instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie wyniesione z pracy na stanowiskach kierowniczych w podmiotach różnych typów (agencje reklamowe, wydawnictwa, placówki zdrowotne, instytucje publiczne i kulturalne).

Mimo iż wykształcenie wyższe zdobyła już dawno i ukończyła dwa kierunki studiów podyplomowych z zarządzania, studiuje jeszcze prawo na Akademii Pomorskiej w Słupsku. W planach ma także doktorat z zarządzania. W wolnym czasie uwielbia górskie wędrówki i czytanie książek.

W trakcie pierwszego spotkania z pracownikami GCKiP podziękowała władzom gminy za zaufanie, którym ją obdarzyły, powierzając jej funkcję szefa jednostki. Elżbieta Gryko podkreślała jednocześnie, że wspólnie z pracownikami będzie starać się realizować śmiałe i ciekawe działania, które mają jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę placówki i pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku gminy.