Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Nowy Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kobylnica

Nowy Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kobylnica

Zachęcamy do korzystania


Podaj dalej:
Informujemy, że dnia 1 stycznia 2020 roku został uruchomiony nowy Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kobylnica pod adresem:
http://bip.kobylnica.pl
Dotychczasowy BIP przestaje funkcjonować, ale wszystkie dane tam zgromadzone nie tracą swojej ważności. Będzie on nadal aktywny jako archiwum:
http://bip.kobylnica.pl/archiwum/index.html
W nowym BIP pojawią się wszystkie informacje aktualne oraz informacje publiczne przeniesione z dotychczas funkcjonującego biuletynu.