Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Nowe linie autobusowe. Dowiedz się i korzystaj

Szanowni Mieszkańcy
Informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku zostały zorganizowane przez Marszałka Województwa Pomorskiego autobusowe linie użyteczności publicznej, które przebiegają przez miejscowości Gminy Kobylnica i dotyczą następujących tras:
  • Słupsk – Trzebielino
  • Słupsk – Miastko przez Suchorze
  • Słupsk – Miastko przez Kępice
  • Słupsk – Bytów przez Kołczygłowy
Powyższe linie autobusowe będą obowiązywały do 31 marca 2020 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi rozkładami jazdy i do korzystania z przygotowanej oferty autobusowej komunikacji zbiorowej.

Alternatywny sposób dostępu do umieszczonych załączników do pobrania można uzyskać pod nr telefonu 59 842 90 70 w. 241 lub 245.