Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Nocne zmagania na Orliku

Kolejna edycja wyjątkowego turnieju piłkarskiego za nami


Podaj dalej:
Zespół Win Pro Burza zwyciężył w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica, który rozegrano w sobotę, 28 lipca. Piłkarskie zmagania w Kwakowie zorganizowano już po raz 9.

Tegoroczna edycja zgromadziła osiem drużyn, które przez kilka godzin rywalizowały na boisku sportowym w Kwakowie. Zawody rozpoczęły się o godzinie 19.00 a zakończyły około północy.

W 9. edycji nocnego turnieju piłki nożnej zwyciężył zespół Win Pro Burza, który w finale pokonał 3:1 MM Logistics. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Indykpol, tuż za nią uplasował się zespół Baltic.

W całym turnieju rywalizowało 8 zespołów.