Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Mikołajkowe Igrzyska Szkolne Dla Dzieci z Gminy Kobylnica

Mikołajkowe Igrzyska Szkolne Dla Dzieci z Gminy Kobylnica

Cheerleaders Maxi organizuje X jubileuszową edycję - już 08 grudnia 2018 r.


Podaj dalej:
X edycja Świątecznej zabawy z nagrodami organizowana jest po raz kolejny przez SSTS Cheerleaders Maxi dla dzieci z Gminy Kobylnica pod Patronatem Wójta Gminy Kobylnica Leszka Kulińskiego.

Pomiędzy barwnymi konkursami Cheerleaders Maxi prezentuje swoje taneczne układy, umila wszystkim czas. Dzieci uczestniczące w rywalizacji i zabawie otrzymają paczki ze słodyczami lub prezenty.

Organizator zaprasza i liczy, że sobotnie, chłodne przedpołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, po raz kolejny okaże się ciepłym przyjemnym miejscem dzięki bajkowej dekoracji i uczestnikom Mikołajkowych Igrzysk Szkolnych. Dzieci przebrane za cudowne barwne postaci mikołajów, księżniczek, rycerzy i kolorowych barwnych bohaterów z książek i filmów dodadzą czaru imprezy.

Start imprezy o godzinie 10.30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy.

Serdecznie zapraszamy!