Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Mikołajkowe Igrzyska Szkolne Dla Dzieci z Gminy Kobylnica

Mikołajkowe Igrzyska Szkolne Dla Dzieci z Gminy Kobylnica

Cheerleaders Maxi organizuje X jubileuszową edycję


Podaj dalej:
X edycja Świątecznej zabawy z nagrodami organizowana jest po raz kolejny przez SSTS Cheerleaders Maxi dla dzieci z Gminy Kobylnica pod Patronatem Wójta Gminy Kobylnica Leszka Kulińskiego.

Pomiędzy barwnymi konkursami Cheerleaders Maxi prezentuje swoje taneczne układy, umila wszystkim czas. Dzieci uczestniczące w rywalizacji i zabawie otrzymają paczki ze słodyczami lub prezenty.

Organizator zaprasza i liczy, że sobotnie, chłodne przedpołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, po raz kolejny okaże się ciepłym przyjemnym miejscem dzięki bajkowej dekoracji i uczestnikom Mikołajkowych Igrzysk Szkolnych. Dzieci przebrane za cudowne barwne postaci mikołajów, księżniczek, rycerzy i kolorowych barwnych bohaterów z książek i filmów dodadzą czaru imprezy.

Start imprezy o godzinie 10.30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy.

Serdecznie zapraszamy!