Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Michał Fajbusiewicz i Magda Omilianowicz w Kobylnicy

Michał Fajbusiewicz i Magda Omilianowicz w Kobylnicy

Promocja książki Fajbus. 997 przypadków z życia


Podaj dalej:
Magda Omilianowicz odwiedziła już Kobylnicę dwukrotnie. Jednak tym razem zabierze ze sobą gościa specjalnego - Michała Fajbusiewicza.

Zapraszamy na spotkanie z prowadzącym legendarnego "Magazynu Kryminalnego 997", które odbędzie się w czwartek 24 października 2019 r. o godz. 17.00 w sali teatralnej GCKiP w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4.

Michała Fajbusiewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad 30 lat opisuje polskim widzom sprawy zabójstw i przestępstw dokonanych na terenie naszego kraju. Jest także autorem wielu reportaży i filmów dokumentalnych, pisze między innymi do „Angory”. Fajbusiewicz to człowiek wielu pasji, wyśmienity gawędziarz, wymagający szef. Zdyscyplinowany, choć rozrywkowy. Słuchanie jego barwnych opowieści jest prawdziwą przyjemnością.

Magda Omilianowicz to koszalińska dziennikarka, podróżniczka, autorka setek artykułów i piętnastu książek reporterskich i podróżniczych, w tym bestsellerowej „Bestii. Studium zła”. Z Michałem Fajbusiewiczem poznała się ponad 20 lat temu podczas pracy nad sprawą seryjnego zabójcy Leszka Pękalskiego.

Spotkanie połączone jest z promocją najnowszej książki Omilianowicz i Fajbusiewicza pt. „Fajbus. 997 przypadków z życia”, którą będzie można kupić w trakcie wydarzenia.