Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Medalowy dorobek judoków z Kończewa coraz bogatszy

Kolejne sukcesy na koncie UKS Orzeł


Podaj dalej:
Cztery medale wywalczyli judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Kończewo w silnie obsadzonych zawodach zorganizowanych przez Towarzystwo Sportowe „Gryf” Słupsk.

Do udziału w rozegranym 7 marca turnieju zgłosiło się 170 zawodników z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kończewo wystawił swoich judoków w każdej z nich.

W kategorii dzieci ur. w latach 2011-2012 na drugim miejscu podium stanął Aleksander Przyborek. Srebrny medal wywalczyła także Oliwia Miszkurka, która rywalizowała w starszej grupie wiekowej. Dwóch zawodników z Kończewa oglądaliśmy także w najstarszej z kategorii, gdzie walczyli judocy z rocznika 2008. Srebrny medal wywalczył Gracjan Białas a brąz – Mikołaj Kirko.

- Nasi zawodnicy dzielnie spisywali się na tatami przywożąc kolejne medale z zawodów. Na wyróżnienie zasługują wszyscy. Tym razem najwięcej wygranych walk stoczyła Oliwia Miszkurka zdecydowanie pokonując rywalki – relacjonuje Dorota Barckiowska, trener UKS.